ЗACIДAННЯ POБOЧOЇ ГPУПИ У ФOPМAТI «КPУГЛOГO CТOЛУ»

85610872.jpg

11 липня 2017 року на базі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ, яка визначена опорною школою в Краснопільській ОТГ та на базі якої реалізується проект «Нова Українська школа» відбулося засідання робочої групи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації на чолі з директором департаменту Вікторією Гробовою, за участю начальника управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації Дмитра Лантушенка, тимчасово виконуючого обов’язки голови Краснопільської райдержадміністрації Сергія Хрупи та Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука.

До участі в роботі круглого столу були запрошені керівники органів управління освітою, головні бухгалтери та директори опорних навчальних закладів з 12 районів та ОТГ Сумщини.

До складу робочої групи увійшли начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Лариса Павловська, начальник відділу фінансово-ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Алла Шамрай, завідувач юридичного відділу Сумського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Сердюк Микола, директор Комунального закладу Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса Тихенко та консультант психолого-медико-педагогічної консультації Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Людмила Дроженко.

94491331.jpg

На порядку денному обговорювалися питання щодо управління освітою в об’єднаних територіальних громадах, нормативно-правового забезпечення опорних навчальних закладів, фінансового забезпечення закладів освіти, створення умов для забезпечення рівного доступу дітей громади до позашкільної освіти та задоволення освітніх потреб дітей з порушеннями у психо-фізичному розвитку, упровадження проекту нового освітнього середовища «Новий освітній простір».

92279212.jpg

Під час круглого столу його учасники зокрема, окреслили основні підходи та функції управління освітою в ОТГ. Важливими елементом реалізації Дорожньої карти стали пропозиції придбання і ефективного використання необхідної матеріальної бази закладами. Завданням для освітян має стати створення відповідної структури управління системи освіти районів та ОТГ, укомплектованість кадрами відповідної кваліфікації, налагоджений документальний порядок, вирішення питань методичної підтримки та атестації, підготовки статистичних звітів, фінансового та бухгалтерського забезпечення шкіл тощо.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: