Зaciдaння пpeзидiї paйoннoї paди

28329594.jpg

Сьогодні, 20 серпня, відбудеться 45-а сесія районної ради шостого скликання, а напередодні відбулося спільне засідання президії районної ради та постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, банківської і підприємницької діяльності, ринкових реформ та управління комунальною власністю. Було обговорено та погоджено порядок денний із 19 питань, що будуть розглянуті на 45 сесії районної ради.

Заступник голови постійної комісії з питань бюджету Олексій Мірошниченко озвучив звернення та клопотання, що надійшли до районної ради в міжсесійний період. Всі вони стосувалися додаткового виділення коштів з районного бюджету, орендних відносин, оптимізації закладів освіти району. З поміж іншого депутати обговорили питання про внесення змін до районного бюджету Краснопільського району на 2015 рік та рекомендували черговій сесії їх схвалити.

Голова районної ради Віталій Савоненко підкреслив, що проекти рішень всіх питань, що виносяться на розгляд чергової сесії розміщено на офіційному сайті районної ради, це вимога законодавства та підтвердження публічності і відкритості у роботі органів влади нашого району.
Інф. районної ради.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: