Зacтyпникa гoлoви paйpaди знoвy нe oбpaли

21530241.jpg

Друге пленарне засідання першої сесії Краснопільської районної ради сьомого скликання було надзвичайно насиченим, адже на порядок денний виносилося 29 питань.

Для попереднього їх узгодження о 9 годині ранку депутати зібралися на загальні збори де в ході дискусії вирішували питання кількісного складу депутатських груп, назв постійних комісій, їх персональний склад і деякі інші організаційні та робочі моменти.

І вже на пленарному засіданні, яке розпочалося о 10 годині, перейшли безпосередньо до розгляду сесійних питань.

10035694.jpg

Районні обранці затвердили Регламент ради сьомого скликання, Положення про постійні комісії, їх, до речі стало чотири замість п׳яти, склад президії, програму соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників АТО, внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку району на 2015 рік та до рішення районної ради “Про районний бюджет Краснопільського району на 2015 рік”, розглянули земельні питання та блок питань комунальної власності.

02161827.jpg

Відбулась процедура обрання заступника голови районної ради сьомого скликання. Користуючись своїм правом голова районної ради Віталій Савоненко, як і на першому пленарному засіданні запропонував кандидатуру Григорія Маслюка, представника політичної партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”. Але і цього разу він не зміг набрати потрібної кількості голосів.

34016104.jpg

Тому до цього питання депутати повернуться на наступній сесії районної ради.Інф. районної ради.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: