Зaтpимaння з пepecлiдyвaнням

В ніч з 16 на 17 серпня 2016 року до чергової частини Краснопільського відділення поліції надійшло повідомлення від жительки села Мала Рибиця про скоєння крадіжки з її домоволодіння.

Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події було з’ясовано, що незважаючи на присутність німецької вівчарки, крадій зміг безшумно проникнути до літньої кухні та поцупити продукти харчування, жіночий плащ та 350 гривень. В ході огляду домоволодіння потерпілої старшим інспектором-криміналістом Краснопільського відділення поліції Андрієм Кучменком були знайдені сліди від взуття, які вели від будинку в городи. Незважаючи на те, що після пограбування пройшов дощ, поліцейські стали переслідувати ймовірного злочинця. Шлях правоохоронців по ледве видимій, а місцями і зовсім зникаючий з поля зору доріжці слідів взуття крадія тривав близько 2 годин, було подолано пішки близько 7 кілометрів шляху по пересіченій місцевості, порослій низькорослою рослинністю та чагарниками.

Проте зусилля поліцейських не були марними, так як в кінці свого шляху вони натрапили на лігво злочинця, де й затримали його. В присутності понятих з місця його тимчасового переховування було вилучено 2 ноутбука, 6 мобільних телефонів, 2 велосипеда, предмети одягу, продукти харчування, зарядні пристрої, 710 гривень та інші речі.

Викрадені речі потерпілої були їй повернуті. Наразі поліцейські встановлюють особи власників решти викрадених речей.

В ході слідчо-оперативних заходів було встановлено, що затриманий гр. З є жителем села Миропілля та з лютого 2016 року здійснював крадіжки майнового характеру та переховувався в пустих будинках та в лісистій, віддаленій від людей місцевості.

Слідчим відділенням Краснопільського відділення поліції по даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального Кодексу України, а саме крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище.
Т. Пахомова,
інспектор Краснопільського відділення поліції

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: