Здopoвi дiти – cильнa дepжaвa

 

19026978.jpg

 

Як говорять у народі: “Школа – країна казок і дитинства”, то ж і відпочинок із оздоровленням учнів почав стартувати з казковим настроєм. Сам табір педагоги вирішили назвати “Щасливе дитинство”, щоб кожен його учасник відчув себе щасливим, бадьорим, а головне – необхідним для інших. Були створені загони: “Краплинки”, “Козачата”, “Бджілки”, “Усмішка”, “220 V”, “Шалені дітлахи”. Уперше цього року в школі розпочав свою діяльність загін “Веселка”, який виконував функцію мовного табору з поглибленим вивченням іноземної мови (англійської).

Рингові поєдинки між учнями додавали кожному масу позитивних емоцій. Так, конкурси: Хіт-парад – “Пісні про дружбу”, “Парад віночків”, “Юні дизайнери” – виготовлення композицій із бантиків, “Книга рекордів табору”, шаховий турнір “Шах і мат” виховували в учнів толерантність, креативність, конкуренцію, які сьогодні так необхідні нашій молоді.

76937324.jpg

Окрім розважальних програм діяли навчально-виховні екскурсії як у межах селища, так і за його кордонами. Учні залюбки відвідали хлібохарчокомбінат Краснопільської райспоживспілки, відділення Приватбанку, Станцію надання першої медичної допомоги, Службу порятунку в надзвичайних ситуаціях, Краснопільське відділення Прикордонної служби, Свято-Успенську церкву, Краснопільську районну дитячу бібліотеку, де дізналися про культурно-мистецький і соціально-економічний розвиток нашого селища. Слова вдячності учнівський і педагогічний колективи висловлюють керівникам цих закладів і всім спонсорам, які надали матеріальну допомогу.

14945172.jpg

Похід до урочища “Бабачина” відкрив юним натуралістам світ казкової природи Краснопільщини. Спостереження за літніми рослинами, комахами, птахами надихнули школярів на створення презентації “У світі природи”, яка була відзначена високою оцінкою начальника табору Л.М. Свинаренко, а учасники – грамотами.

Фізично розвивати й загартовувати себе допомагав спортивний майданчик на стадіоні “Колос”. Малі Олімпійські ігри “Олімпійське лелеченя” сприяли створенню товариського настрою між загонами. Історію Краснопільщини діти вивчали в районному краєзнавчому музеї. Розширити та збагатити світогляд допоміг музей поета-земляка П. Грабовського. Поїздка на страусину ферму в село В. Сироватка подарувала незабутні враження й відпочинок зі смаколиками для душі. Вивчення екзотичних рослин і тварин відбулося в Сумському центрі “Юннат”. Також побували в чоловічому монастирі в селі Рясне.

Закриття табору виявилося водночас радісним і сумним: ніхто не хотів прощатися з друзями і вихователями. Але літо все-таки вимагає зміни форм оздоровлення та відпочинку.
Л. Свинаренко,
начальник табору.

http://krasnews.at.ua/news/zdorovi_diti_silna_derzhava/2017-07-01-8005
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: