Знaйoмтecь: Кaндидaт дo Cyмcькoї oблacнoї paди ЦAПЛIЄНКO Юpiй Вiктopoвич

20043158.jpg
 

Кандидат до Сумської обласної ради ЦАПЛІЄНКО Юрій Вікторович. Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Автобіографія
Цаплієнко Юрій Вікторович мешкає у с. Пушкарівка, Сумського району.

Одружений. Має трьох дітей та шістьох онуків.

За спеціальністю – інженер-електрик. Вищу освіту здобув в Харківському політехнічному університеті.

Розпочинав трудову діяльність на ТСО «Сумстрой», гол. електриком, гол. механіком, заст. начальника Управління.

З 1985 по 1994 роки працював директором підсобного радгоспу ТСО «Сумстрой», голова КСП «Пушкарівське».

2003-2007 – генеральний директор агрофірми «ІТМ» Сумського району та с. Ворожба Лебединського району.

2009-2012 – генеральний директор ТОВ «Ряснянське» с. Рясне Краснопільського району. З дитинства займається спортом. Не цурається фізичних навантажень і зараз. Є майстром спорту з веслування на байдарці.

З 1998 року веде активну громадську роботу. Є одним з керівників Громадського руху Патріоти України (м. Суми). З перших днів військової агресії у східних областях України веде активну волонтерську діяльність.

s10168443.jpg

За його участі до Добровольчого Українського Корпусу передані вантажні та легкові автомобілі, для облаштування електрикою пересувного госпіталю прикордонників надано майже кілометр кабелю, постійно доставляє бійцям різноманітні продукти харчування.

Саме Юрій Вікторович був ініціатором створення «Банку ліків» у районних лікарнях області для лікування соціально незахищених верств населення.

«За менш ніж місяць після оголошення ініціативи вже є перші результати: три районні лікарні на Сумщині отримали медикаментів на суму майже півмільйона гривень. Активісти міської парторганізації УКРОПу навідались до Сумської, Краснопільської та Білопільської районних лікарень і передали пакунки з дорого вартісними медикаментами різного призначення. Відтепер будь-який з наданих препаратів бійці АТО зможуть отримувати безкоштовно», – говорить Юрій Цаплієнко.

43501697.jpg

Під час передачі ліків в Краснопільську ЦРЛ спільну думку сільських голів району висловив Самотоївський сільський голова Іван Перерва: «Давайте всі разом не залишатися осторонь від проблем демобілізованих бійців, від проблем членів їх родин, адже вони теж підірвали собі здоров’я, постійно знаходячись в стані стресу, чекаючи чоловіків з війни, перебуваючи з ними в лікарнях після поранень… Зараз в Краснопільському районі близько двох сотень бійців. Ми віримо – всі вони обов’язково повернуться».

39894856.jpg

Боєць Євген Коханий, теж родом із Самотоївки, протягом року був в АТО. Він не багатослівний: «Говорити багато не має сенсу – я особисто дуже вдячний УКРОПу і тим, хто приєднався до акції, за таку допомогу, адже нам дійсно її не вистачає. Так само вдячні мої побратими. Слава Україні!»

Головні лікарі всіх трьох лікарень говорять – така допомога сьогодні вкрай необхідна. Євгеній Івахненко, головний лікар Краснопільської центральної районної лікарні підкреслює: «В цей складний час для держави і для медичної галузі допомога важлива як ніколи. Це дуже добре, що укропівці звернули увагу на наші проблеми, перейнялися ними і хочуть допомогти. Думаю, що ми спільними зусиллями і зараз, і надалі будемо оздоровлювати учасників АТО та членів їх родин».

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: