Знятo кapaнтин iз нeблaгoпoлyчнoгo нa зaxвopювaння cибipкoвиx твapин пyнктy c. Миpoпiлля.

17.07.2017 року відбулося чергове засідання ДНПК при Краснопільській РДА під головуванням т.в.о. голови РДА Хрупи С.В., на якому розглянуто питання про стан виконання заходів в неблагополучному по сибірці тварин с. Миропілля. Як зазначив у своєму виступі в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Краснопільському районі Дзюбан А.О., за період оголошення карантину по захворюванню тварин на сибірку всі затверджені заходи виконані.

Місце знаходження і спалення решток сибіркових трупів знезаражено і продезінфіковано у відповідності із вимогами діючої інструкції, окопане, огороджене, встановлені попереджувальні знаки.

При проведенні додаткових лабораторних дослідженнь грунту збудника сибірки не виявлено.

В с. Миропілля спеціалістами державної райлікарні ветеринарної медицини проведено щеплення проти сибірки тварин приватного сектору в кількості 464 голови, в т.ч. ВРХ – 163 гол., ДРХ – 236 гол., коней – 65 гол. По ФГ «Агромак плюс» щеплено 547 голови, в т.ч. ВРХ – 268 гол., ДРХ – 225 гол., коней – 54 гол.

За період карантину хворих і підозрілих на захворювання тварин не було виявлено.

Проведена широка роз`яснювальна робота серед населення с. Миропілля про небезпеку захворювання на сибірку та методи її профілактики у людей та тварин.

В прийнятому рішенні знято карантин із неблагополучного на захворювання сибіркових тварин пункту с. Миропілля.
Територія місця знаходження трупів тварин і місця їх спалення вважати стаціонарно неблагополучним за сибіркою, пунктом, в якому забороняється проведення будь-яких земляних робіт, скошення і заготівля трав, випас худоби.
Зобов`язано голову Миропільської об`єднаної територіальної громади Ординець О.О. підтримувати в належному стані їх огорожу, попереджувальні знаки.

Начальнику Краснопільської районної державної лікарні ветеринарної медицини Квітці В.С. доручено з метою епізоотичного благополуччя щодо сибірки тварин оперативно реагувати на факти раптової загибелі тварин.
Продовжити щеплення проти сибірки всіх сприйнятливих тварин на території району і в першу чергу, які знаходяться на випасі.
Управління Держпродспоживслужби в Краснопільському районі

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

http://krasnews.at.ua/news/znjato_karantin_iz_neblagopoluchnogo_na_zakhvorjuvannja_sibirkovikh_tvarin_punktu_s_miropillja/2017-07-18-8077

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: