Прес-служба ДП “Краснопільське лісове господарство” інформує

Державне підприємство “Краснопільське лісове господарство” входить в трійку кращих підприємств за обсягами реалізації продукції, розміром заробітної плати та загальним обсягом сплати податків і відрахувань до бюджетів різних рівнів і державних цільових фондів. Виконані плани по відтворенню лісів – 88 га, проведено догляд за лісовими культурами на площі 984 га, заготовлено та вивезено деревини 40,6 тис. куб.м., ріст продуктивності праці склав 111,9%.

За 9 місяців поточного року сплачено до бюджету та державним цільовим фондам 23338,0 тисяч гривень. У кінцевому підсумку це і соціальні виплати, і пенсії, і все, що називаємо щоденною соціальною життєдіяльністю. В лісгоспі 215 працюючих, середньомісячна заробітна плата одного працівника за 9 місяців поточного року склала 8863 грн. 20 коп., що на 3703,2 грн. більше минулорічного показника. На вивезенні лісу використовуємо автомобілі з причепами та гідроманіпуляторами. Заощаджені кошти інвестуємо у розвиток власного виробництва, завдяки цьому маємо можливість підвищувати заробітну плату нашим працівникам.

Для роботи підприємства в осінньо-зимовий період виділені додаткові кошти на поліпшення умов праці робітників. Відремонтовані обігрівальні будиночки, закуплені паливно-мастильні матеріали, впроваджені нові бензомоторні пили, відремонтовані і утеплені автомобілі для підвезення лісорубів до безпосередніх місць роботи. Лісорубів забезпечено утепленим спецодягом, щодо виробничих приміщень, то традиційно робітники забезпечені новим обладнанням, в цехах освітлення та температурний режим відповідає вимогам охорони праці та виробничій санітарії. На ці заходи адміністрацією лісгоспу було направлено більше 450 тис.грн.

На нашому підприємстві кожен професіонал своєї справи, тому попереду багато роботи і всі повинні об’єднати зусилля для вирішення найважливіших справ сьогодення.
Прес-служба ДП “Краснопільське лісове господарство”

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
http://krasnews.at.ua/news/zrobleno_chimalo_a_poperedu_shhe_bilshe_roboti/2016-11-23-7063
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: