ДЕНЬ СЕЛА САМОТОЇВКИ

Величне свято Трійці для жителів Самотоївки було ознаменовано ще однією подією, яку ми вже звикли називати Днем села. В цей яскравий день жителі та гості села мали змогу взяти участь у різноманітних культурно-масових заходах.

Так, зранку віряни відвідали святкове богослужіння присвячене Святій Трійці. Далі всі могли взяти особисту участь в краєзнавчому велопробігу до урочища «Образ», яке було освячено десять років тому. Натхненником даного заходу став місцевий краєзнавець Олександр Десятниченко.

У центрі села в цей час розпочав свою роботу дитячий майданчик. Для дітлахів працювали батути та виїзна торгівля.

В сільському будинку культури продовжувалася підготовка до святкового концерту. Перед його початком – відкрилася виставка декоративно-ужиткового мистецтва від місцевих умільців. І родзинкою свята, як завжди, став святковий концерт. Аматори сцени розважали глядачів запальними концертними номерами. Концертна програма була насиченою і різноманітною. Зі сцени лунали і серйозні і веселі пісні. Веселили людей гумористичні сценки, жартівливі танці.

Відрадно те, що з кожним концертом до участі все більше залучається молодь села, а це значить – що село живе і процвітає.

Інформація Краснопільської ОТГ.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: