Володимир Калюжний

Народився в смт Краснопілля Сумської області в музичній сім’ї (батько – композитор, музикант, педагог). У 1972 році Володимир вступає до музичної школи по класу труби, і закінчивши її на відмінно, вступає в музичне училище м. Артемовська, де паралельно працює керівником музичного ансамблю і духового оркестру. Навчаючись, грає у різних колективах, у симфонічному оркестрі. У 1979 році успішно закінчує училище і вступає до Донецького Державного Музично-Педагогічного Інституту (ДДМПІ). В період навчання в інституті Володимир грає в групі «Діапазон» під управлінням А. Запольського, часто гастролює і бере участь в творчості різних колективів м. Донецька, від естрадно-джазових до симфонічних. Весь цей час, крім класичного напряму в навчанні і виконанні, Володимир самостійно освоює ази джазової гри на флейті, флюгельгорні, трубі, і як соліст, виступає з різними складами (від дуету до квартету), граючи музику в стилі «диксіленд», «кул», «бі-боп», «блюз».

Після закінчення ДДМПІ був направлений в м. Луганськ викладачем в музичне училище kelug2по класу труби. З 1984 року керував естрадно-симфонічним оркестром, біг-бендом. У 1988 році став лауреатом Міжнародного Джазового Фестивалю в р. Кривий Ріг у складі ансамблю «Плюс П’ять» (П’ять сурмачів плюс ритм група). У цей період Володимир починає самостійно освоювати саксофон – баритон, тенор, альт, сопрано. У 1993 році вступає до Московського Державного Університету Культури (МДУК) на джазовий факультет по класу саксофона.

Працює в групі «Old Men’s Blues Band». У 1998 закінчує МДУК і веде активну концертну і студійну діяльність, аранжує і прописує духову секцію, бере участь в записах багатьох відомих артистів.

З 1999 року працює з Сосо Павліашвілі, де і до цього дня веде інтенсивну гастрольно – концертну і студійну діяльність!!

Фото http://mariachi.ru/

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: